Тепло родин у дитячих малюнках: підсумки І етапу конкурсу «МОЯ СІМ’Я»

У нашій школі відбувся І (шкільний) етап конкурсу малюнків «МОЯ СІМ’Я», присвяченого Міжнародному дню сім’ї.
Юні художники продемонстрували свою творчість, щирість та любов до найрідніших людей. Кожна робота вирізнялася теплом, яскравими барвами та неповторністю.
Щиро вітаємо переможців І етапу конкурсу:
• Котюка Адама (чуня 1-Д класу)
• Божека Івана (учня 1-Д класу)
• Битого Кирила (учня 1-Д класу)
• Лонську Злату (ученицю 1-Д класу)
• Бондаренка Тимофія (учня 2-Б класу)
• Сітарук Марію (ученицю 2-Б класу)
• Дисак Анну (ученицю 2-Д класу)
• Івашка Захара (учня 3-Д класу)
• Заверуха Мілану (ученицю 4-А класу)
Бажаємо нашим талановитим учням подальших успіхів, натхнення та нових творчих звершень! Дякуємо всім учасникам за активність і любов до мистецтва.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *