Наші учні взяли участь у міській лізі за програмою “Дитяча легка атлетика IAAF” серед учнів 4-их класів

27.04.2026 р. наші учні, за участю вчителя з фізичної культури Шкроб Т.О. та соціального педагога Романюк О.С., взяли участь у міській лізі за програмою “Дитяча легка атлетика IAAF” серед учнів 4-их класів закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади. Діти проявили силу, витривалість та справжній спортивний характер. Кожен учасник зробив крок вперед у своєму розвитку та довів, що наполегливість приносить успіх. Після змагань у дітей залишилися незабутні враження, море позитиву та гордість за власні результати. Ми пишаємося їхніми досягненнями та бажаємо впевнено досягати поставлених цілей!

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *