Тиждень безпеки життєдіяльності: навчаємося жити безпечно!

З 20 по 24 квітня в нашій школі відбувся важливий та пізнавальний Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Протягом кількох днів учні мали змогу не лише дізнатися більше про правила безпечної поведінки, а й закріпити ці знання на практиці.
У рамках тижня були проведені тематичні уроки, інтерактивні заняття, вікторини та рольові ігри, екскурсії до ДСНС, тренування та зустрічі. Діти вчилися правильно поводитися вдома, на вулиці та в школі, ознайомилися з правилами дорожнього руху, пожежної безпеки та алгоритмами дій у надзвичайних ситуаціях.
24.04 — День цивільного захисту.
Відповідно до наказу МВС та МОН № 685/1013 від 18.08.2023 р. «Про затвердження Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти», о 9 год 30 хв з учнями було проведено тренувальний захід — інструктаж та відпрацювання алгоритму дій у разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.
Під час заходів особливу увагу було приділено формуванню навичок самозахисту та відповідального ставлення до власного здоров’я і життя. Учні активно брали участь у бесідах, ставили запитання та ділилися власним досвідом.
Проведення такого тижня є надзвичайно важливим, адже допомагає дітям усвідомити значення безпеки в повсякденному житті та сформувати корисні звички, які збережуть їхнє здоров’я і життя.
Дякуємо педагогам та інспектору СОБ Шаповалюк Т. Б. за організацію змістовних заходів, а нашим учням — за активність, допитливість та відповідальність!

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *