Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію.
Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.
Ми віримо, що вже зовсім скоро ми всі будемо насолоджуватись не звуком сирен, а чарівним співом пташок у чистому та мирному небі
Учні 1-А класу разом із класним керівником Палагнюк Вітою Миколаївною ділилися цікавинками про приліт птахів. Створювали вітраж з перелітним птахом «Лелека».
Учні 1-Б класу разом з класним керівником Кушлак Анною Анатоліївною на уроці мистецтва розглядали картини чарівних птахів художниці Тетяни Чернявської. Прикрасили власною фантазією чарівного птаха елементами, намальованими пензлем та пальчиками, використавши акварель.
Учні 3-А класу разом із класним керівником Буреш Наталією Миколаївною на уроці мистецтва створювали композицію «Птахи у весняному саду».


Учні 2-Б класу із класним керівником Гальомко Іриною Іванівною на уроці “Дизайн і технології ” робили аплікацію «Шпаківня для її господаря» та виготовили будиночок для шпаків.


В 2-В класі класний керівник Глушман Валентина Дмитрівна провела бесіду «Хай пташки співають всюди – бережіть природу, люди». Також учні виготовили аплікацію “Зустрічаємо птахів” на уроці мистецтва.
До Міжнародного дня птахів класний керівник Долюк Інна Аркадіївна із учнями 2-А класу створювали аплікацію на уроці мистецтва «Птахів виготовляємо – весну закликаємо».
Вихователь групи подовженого дня Петрик Марина Валеріївна в 1-Д класі з учнями провела квест – гру «Зустріч птахів» (учні ознайомились з перелітними птахами нашої місцевості, створили аплікацію з паперу «Лелека»).
В 1-Г класі учні на уроці мистецтві разом із класним керівником Толордавою Аллою Володимирівною oзнайомлювалися із птахами рідного краю, провели гру з Lego на тему” Птахи прилетіли”, а також малювали шпака- першого вісника весни.